X

 

جوانسازی با میکرونیدلینگ
 کلینیک شیرزادگان بهترین کلینیک در زمینه جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ در اهواز می باشد.
 
اطلاعات بیشتر

 

 

تزریق ژل لب و صورت

تزریق ژل لب و صورت

 

تزریق ژل یکی از مهم ترین و پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است که به ویژه در میان بانوان بسیار محبوب می باشد. این عمل زیبایی کاربرد های فراوانی دارد و می توان در بخش های مختلفی از بدن تزریق را انجام داد. علت این که تزریق ژل امروزه مشتریان فراوانی یافته است تاثیرات مثبت آن بر رفع علائم پیری و چین و چروک هایی است که در پوست ایجاد می شود.

به طور کلی پوست به دلیل قرار گیری در معرض نور خورشید، گذر سن و حتی عواملی که به عنوان عوامل ارثی معرفی می شوند ممکن است دچار چین و چروک شوند. این چین و چروک ها می تواند طراوت و زیبایی را از شما بگیرد و به همین دلیل می توان با روش هایی مانند تزریق ژل این مشکل را تا حد زیادی رفع نمود.

جوانسازی با بوتاکس

جوانسازی با بوتاکس

     

ابتدا باید دانست که بوتاکس چیست؟

 

خاصیت بوتاکس این است که عضلات را فلج می کند و یا از حرکت آنها می کاهد. از این خاصیت می توان در پزشکی و برای جوانسازی استفاده کرد. به این صورت که پس از تزریق بوتاکس، از حرکت عضلات و ماهیچه ها کاسته می شود، بنابراین دیگر حرکت نمی کنند و چین و چروکی به وجود نخواهد آمد.

   ابتدا باید دانست که بوتاکس

  • 18 دی 1398
  • نویسنده: SuperUser Account
  • تعداد نمایش ها: 281
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

1

اسفند

2020

داروهای بعد از کاشت مو

23

اسفند

2020

کاشت مو به روش FIT

روش FIT در این روش از یک پانچ گرد کوچک (هولدور دستی) برای استخراج واحدهای فولیکول مو استفاده می شوند. یک روش غیر تهاجمی است که به تجربه و مهارت نیاز دارد. عمق و زاویه ی وارد کردن پانچ تعیین کننده سلامت گرفت های برداشت شده است..... اطلاعات بیشتر

23

اسفند

2020

کاشت مو به روش BHT

 کلینیک شیرزادگان بهترین کلینیک در زمنیه کاشت مو به روش BHT در اهواز می باشد.   اطلاعات بیشتر    

22

اسفند

2020

کاشت مو به روش FUT

روش FUT در این روش از یک پانچ گرد کوچک (هولدور دستی) برای استخراج واحدهای فولیکول مو استفاده می شوند. یک روش غیر تهاجمی است که به تجربه و مهارت نیاز دارد. عمق و زاویه ی وارد کردن پانچ تعیین کننده سلامت گرفت های برداشت شده است..... اطلاعات بیشتر  

کاشت مو به روش SUT

انتخابگر پوسته
آدرس: اهواز-زیتون- خیابان کمیل- درمانگاه پوست و موی زیتون
تلفن تماس: 09166808818
ایمل: Info@Maryamshirzadegan.ir
مقالات برگزیده
تصاویری از کاشت
دی ان ان