X

 

تزریق ژل لب و صورت

تزریق ژل لب و صورت

 

 

تزریق ژل لب و صورت

 

تزریق ژل یکی از مهم ترین و پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است که به ویژه در میان بانوان بسیار محبوب می باشد. این عمل زیبایی کاربرد های فراوانی دارد و می توان در بخش های مختلفی از بدن تزریق را انجام داد. علت این که تزریق ژل امروزه مشتریان فراوانی یافته است تاثیرات مثبت آن بر رفع علائم پیری و چین و چروک هایی است که در پوست ایجاد می شود.

 

استفاده از تزریق ژل در چه بخش هایی از بدن انجام می شود؟

این روش همان گونه که اشاره گردید در بخش های مختلفی از بدن کاربرد دارد. به طور کلی بیشترین استفاده از تزریق ژل در نواحی مختلف صورت بوده و می تواند به آسانی چین و چروک ها و حتی چاله های موجود در پوست را بپوشاند. خطوط عمیقی که روی پوست ایجاد می شود که به آن ها خط خنده یا غم گفته می شود از جمله این موارد هستند. همچنین تزریق ژل برای رفع چین و چروک های دور و اطراف چشم نیز طرفداران زیادی دارد.

 

انتخاب ژل مناسب

کیفیت و استاندارد ژل های مورد استفاده برای تزریق به ویژه در زمانی که قرار است تزریق در صورت انجام شود مانند تزریق ژل لب دارای اهمیت بسیار بالایی است زیرا هم با سلامت افراد به طور مستقیم در ارتباط است و هم زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. استفاده از ژل یا فیلر هایی که دارای تاییدیه های سلامت هستند نکته بسیار مهی است. بسیاری از افراد با این ژل ها آشنایی ندارند به همین جهت در صورتی که قصد انجام اینکار را دارید به شما توصیه می کنیم از افراد متخصص و مطمئن در این زمینه یاری بخواهید

مزایا و عوارض احتمالی در تزریق ژل

این روش نیز مانند سایر روش های زیبایی دارای مزایا و معایبی است که پیش از انجام باید از آن ها اطلاع داشته باشید. از جمله مزیت های تزریق ژل اثر سریع آن است. هنگامی که شما تزریق ژل را انجام می دهید به عنوان مثال در تزریق ژل لب، بلافاصله پس از انجام عمل می توانید تاثیر آن را مشاهده کنید. نکته مثبت دیگری که می توان به آن اشاره نمود این است که این روش نیازی به انجام جراحی و بیهوشی بیمار ندارد. معمولا انجام تزریق در مطب ها و به آسانی انجام می شود. افرادی که تزریق ژل انجام می دهند بلافاصله به فعالیت های عادی روزانه خود می پردازند و عملا دوره نقاهتی برای این افراد وجود ندارد.

 

 

 

تزریق ژل برای چه افرادی ممنوع است؟

پاسخ به این سوال بسیار با اهمیت است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در ادامه به آن اشاره می کنیم هرگز به دنبال اینکار نباشید. تفاوتی ندارد تزریق ژل لب انجام دهید یا تزریق ژل در بخش های دیگر بدن باشد. اگر مشکلات و شرایط زیر را دارید هرگز این کار را انجام ندهید. اولین و مهم ترین گزینه مربوط به زنان باردار و مادرانی است که به فرزندان خود شیر می دهند. این افراد تا زمان به دنیا آمدن فرزندشان و یا قطع شیر دهی به نوزاد باید از این عمل اجتناب کنند. بیمارانی که درگیر بیماری هایی نظری آسم و آلرژی هستند و با افراد دیابتی بهتر است تزریق ژل انجام ندهند.

 

ازبین بردن چین و چروک صورت

برخی از بیماری هایی نظیر لوپوس، سندرم نفروتیک و روماتیسم که در دسته بیماری های خود ایمنی قرار می گیرند نیز به عنوان محدودیت های برای انجام این روش شناخته می شوند. مصرف برخی از دارو ها مانند آسپیرین می تواند خط قرمزی برای انجام این عمل به شمار بیاید. به عنوان مثال افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند و یا دارای سابقه سکته قلبی و مغزی می باشند نباید به دنبال تزریق ژل باشند. در نهایت افرادی که مشکلاتی مانند لخته شدن خون دارند یا افرادی با مشکل ترومبوز ورید‌ های عمقی، بهتر است از این کار اجتناب نمایند.

 

تزریق ژل لب، پر طرفدار ترین تزریق ژل

 

تزریق ژل لب یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی به شمار می آید. برجسته تر کردن لب ها می تواند نقشی مهم در زیبایی صورت افراد داشته باشد. کاهش حجم لب می تواند هم زمان با افزایش سن در افراد بروز پیدا کند.

نکته مهمی که در خصوص تزریق ژل لب باید مورد توجه قرار بگیرد این است که توازن دو طرف لب ها به خوبی حفظ شود. هر گونه عدم تقارن در لب ها می تواند زیبایی فرد را به شکل نا مطلوبی تحت تاثیر قرار دهد. به همین سبب علاوه بر استفاده از ژل با کیفیت، مهارت در تزریق ژل لب می تواند نتیجه عمل را به طور کامل تحت تاثیر قرار دهد. مشخص کردن میزان ژل و حفظ تعادل در تزریق ، بسیار مهم است. برای انجام تزریق لازم است محل مورد نظر در ابتدا بی حس شده و سپس محل را ضد عفونی نمایید.

 

تزریق ژل لب و مراقبت های پس از انجام عمل

یکی از اتفاقاتی که پس از پروتز لب روی می دهد ایجاد خون مردگی در لب هاست. علت این امر وجود خون زیاد در این ناحیه است. توصیه شده در روز های پیش از انجام تزریق، از کمپرس یخ بر روی لب ها استفاده کنید و برخی از دارو ها نظیر آسپرین، ژلوفن، ناپروکسن و … را استفاده نکنید. پس از انجام تزریق، به دلیل ماندگار بودن آثار بی حسی بهتر است از خوردن و آشامیدن غذا اجتناب نمایید.

توصیه می شود بعد از انجام تزریق، از انجام ورزش های سخت اجتناب کنید. علاوه بر این قرار گیری در معرض گرمای زیاد نیز می تواند موجب تورم و خون مردگی در لب ها شوند. مصرف آب فراوان به صورت روزانه می تواند تا حد زیادی عوارض را کاهش دهد. هنگامی که تزریق ژل لب انجام می شود معمولا بین 2 تا 3 هفته بعد از انجام این عمل زیبایی می توانید منتظر تثبیت نتایج آن باشید پس از این مدت می توانید مجدد برای ترمیم به پزشک مراجعه نمایید. گاهی اوقات نیازی به انجام دومین عمل یا ترمیم نیست.

 

 

پروتز لب چه ویژگی های هایی دارد؟

تزریق ژل لب می تواند نتایج بسیار خوبی به همراه داشته باشد. البته انتخاب نوع فیلر می تواند بر روی این ویژگی ها تاثیر قابل توجهی داشته باشد. به عنوان مثال در مقایسه با سایر فیلر ها در صورتی که از ژل های هیالورونیک اسید استفاده شود میزان کبودی در لب های پس از انجام تزریق کمتر خواهد بود.

نکته مهمی که در خصوص تزریق ژل لب باید در نظر داشته باشید این است که این تزریق موقتی است و با توجه به شرایط مختلف می تواند تا حدود 6 ماه اثرات خود را حفظ نماید. ویژگی دیگری که این روش دارد این است که میزان آن می تواند توسط پزشک به صورت کامل کنترل شود. گاهی اوقات استفاده بیش از اندازه از ژل می تواند جلوه نا خوشایند ایجاد نماید. موادی که در ژل های تزریقی استفاده می شود شباهت زیادی به مواد موجود در بدن دارند و به همین دلیل احتمال بروز حساسیت و واکنش ها آلرژیک در استفاده از آن کاهش می یابد.

 

نکات مهم در خصوص تزریق ژل لب

در زمان انجام تزریق ژل لب برخی سوالات ممکن است برای بیماران پیش بیاید که در ادامه قصد داریم به برخی از آن ها پاسخ بدهیم.

اولین و مهم ترین سوال در خصوص تزریق ژل این است که آیا این عمل درد دارد یا خیر؟ همان گونه که پیش تر اشاره شد برای انجام تزریق ژل لب از بی حسی های موضعی استفاده می شود زیرا این کار درد فراوانی دارد. در صورتی که بی حسی به درستی انجام شود بیمار هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.

موضوع بعدی در خصوص استاندارد هایی است که در ژل ها باید در نظر گرفته شود. ژل های مورد استفاده برای تزریق لب یا سایر نقاط بدن باید از لحاظ بیولوژیکی بیشترین سازگاری را با بافت بدن داشته باشند تا احتمال بروز عوارض پس از تزریق کاهش یابد. برخی از ژل های ارزان ممکن است موجب تحریک سیستم ایمنی بدن شده و با برخی دیگر احتمال بروز سرطان را افزایش می دهند.

یکی از بزرگ ترین عارضه هایی که استفاده از ژل های غیر استاندارد ایجاد می کند این است که ژل ممکن است پس از تزریق از محل خود حرکت کرده و جا به جا شود. این جا به جایی ژل ها بدون شک مشکلات فراوانی از لحاظ زیبایی و حتی سلامت افراد به وجود خواهد آورد. برخی از پزشکان در زمان انتخاب ژل ممکن است به شما پیشنهاد استفاده از ژل های با ماندگاری بالاتر را بدهند. به طور کلی توصیه شده است که اگر برای اولین بار اقدام به تزریق ژل می کنید بهتر است از انواعی با ماندگاری کمتر استفاده کنید.

 

 

تزریق ژل به گونه

 

یکی دیگر از موارد استفاده ژل ها، تزریق انواعی از ژل به گونه برای حجیم تر کردن آن می باشد. در برخی از شرایط، کم کردن سریع وزن که با شیب بسیار تندی همراه است، و یا عوامل دیگر، سبب کوچک شدن گونه ها می شود. اگر گونه ها کوچک بشوند، یا باعث ایجاد چین و چروک های بسیار ناخوشایند می شود؛ یا استخوان زیر گونه را به طور ناخوشایندی نمایان می کند که باعث کاهش زیبایی صورت خواهد شد. در این موارد، می توان از تزریق ژل به گونه استفاده کرد.

تزریق ژل به چانه

یکی دیگر از موارد استفاده این روش، رفع عقب رفتگی چانه است که باعث جلو دیده شدن قسمت پایینی بینی و یا بیرون بودن دندان های بالایی می شود . برای درمان این عارضه، باید چانه کمی جلوتر بیاید. این عمل با تزریق ژل به چانه امکان پذیر است که یکی از کاربردهای فیلرها در زیبایی صورت و پروتز چانه می باشد.

از مشاوره رایگان ما قبل از مراجعه حضوری بهره مند شوید شما می تواند عکس های سر خود را (جلوی سر،پشت سر،بالای سر)

     از طریق واتساپ با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس ارسال نمایید تا کارشناسان کلینیک شیرزادگان با شما تماس بگیرند.


0939-056-4806

0916-680-8818


 

برای مشاهده گالری تصاویر اینجا کلیک کنید.

 

سایر روش های کاشت مو و ترمیم مو شیرزادگان

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش BHT

ترمیم مو به روش HRT

تقویت مو به روش PRP و مزوتراپی

کاشت موی زنان

کاشت ریش و سبیل

ترمیم موی آقایان

ترمیم موی بانوان

میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست

 

 

 

.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

1

اسفند

2020

داروهای بعد از کاشت مو

23

اسفند

2020

کاشت مو به روش FIT

23

اسفند

2020

کاشت مو به روش BHT

 کلینیک شیرزادگان بهترین کلینیک ترمیم مو به روش BHT در اهواز می باشد.   اطلاعات بیشتر      

22

اسفند

2020

کاشت مو به روش FUT

 

 

کاشت مو به روش SUT

RSS

انتخابگر پوسته
آدرس: اهواز-زیتون- خیابان کمیل- درمانگاه پوست و موی زیتون
تلفن تماس: 09166808818
ایمل: Info@Maryamshirzadegan.ir
مقالات برگزیده
تصاویری از کاشت